TINGIMUSED JA KOHUSTUSED

MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS

 1. Müügitingimused kehtivad meistrimees.com veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Iisibii OÜ (edaspidi meistrimees.com) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad meistrimees.com veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 3. Meistrimees.com jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse meistrimees.com veebilehel.

HINNAD

 1. Kõik hinnad meistrimees.com veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes.
 2. Alla 60€ ostudel lisandub transpordi ja käsitlustasu 12€. 60€ ja suurem tellimus transporditakse Kliendile Eesti piires tasuta.
 3. Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
 4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja meistrimees.com vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi
 2. Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“
 3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Maksma“, mille järgselt suunatakse Klient panka.
 4. Tellimuste eest saab tasuda Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) ja krediitkaardiga (Visa, MasterCard).
 5. Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
 6. Pangast naasmisel saadetakse tellimuse arve tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile
 7. Tasumata tellimused annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

 1. Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud meistrimees.com arveldusarvele.

KOHALETOIMETAMINE

 1. Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib meistrimees.com tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.
 2. Alla 60€ ostudel lisandub transpordi ja käsitlustasu 12€. 60€ ja suurem tellimus transporditakse Kliendile Eesti piires tasuta.
 3. Tellimus läheb töösse raha laekumise hetkest, täidame kõik tellimused alati maksimum tempoga. Keskmine tarne kiirus on 3-4 päeva, aga kohustume täitma kõik tellimused 14 päeva jooksul.
 4. Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
 5. Meistrimees.com ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida meistrimees.com ei saanud mõjutada või ette näha.

TAGASTUSÕIGUS

 1. Meistrimees.com E-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastus- või kauba väljavahetamisõigus (VÕS § 56 lg 1).
 2. Tagastatav kaup peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
 3. Kauba tagastamiseks tuleb esitada teade ja tagastamise põhjus e-mailile epood@meistrimees.com.
 4. Tagastamisel tuleb esitada kauba ostuarve.
 5. Juhul kui Klient soovib lepingust taganeda kantakse Kliendile raha tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest (VÕS § 56 lg 3).
 6. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine meistrimees.com kontole.
 7. Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning  arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
 8. Tagastamisega kaasnevad transpordikulud kuni 10 € tasub Klient, välja arvatud juhul, kui üle antud asi ei vasta tellitule (nt vale või defektne toode).
 9. Juhul kui peale kauba tagastamist ilmneb, et kaup ei vasta välja toodud tingimustele, siis raha Kliendile ei tagastata.

VÄÄRAMATU JÕUD

 1. Meistrimees.com ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida meistrimees.com ei saanud mõjutada või ette näha.

ISIKUANDMETE KAITSE JA TURVALISUS

 1. Meistrimees.com lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
 2. Krüpteeritud andmeside panga linkide kaudu ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub meistrimees.com -l ligipääs.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

 1. Meistrimees.com E-poest müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.
 2. Meistrimees.com ei vastuta järgnevate puuduste eest:
  1. puudused, mis on põhjustatud kauba juhuslikust või tahtlikust vigastamisest kasutaja poolt;
  2. puudused, mis on põhjustatud kauba kasutusjuhendi eiramisest;
  3. puudused, mille on põhjustanud kauba kasutamine selleks mitte ettenähtud keskkonnatingimustes;
  4. puudused, mis on tingitud loodusnähtusest (force majore).
 3. Kauba nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon meiliaadressile epood@meistrimees.com, millele on lisatud originaalostuarve ning võimalikult täpne kauba nõuetele mittevastavuse või puuduse kirjeldus.
 4. Meistrimees.com vastab tarbija pretensioonidele 5. tööpäeva jooksul.

GARANTII

 1. Kõikidele kaupadele kehtivad tootja ja/või maaletoojate poolt kehtestatud garantiitingimused.
 2. Garantiiteenuse osutamise aluseks on garantiitalongi originaal või ostuarve ning võimalikult täpne rikke kirjeldus.
 3. Garantiitalong saadetakse täidetult koos kaubaga, kui tootel ei ole kaasas garantiitalongi, siis on garantii aluseks ostuarve.
 4. Transport garantiiremonti toimub kliendi kulul ning toode peab olema originaalpakendis.
 5. Garantii ei kehti juhtudel kui tootel on füüsiline kahjustus või kulumine, toodet on kasutatud mittesihtotstarbeliselt, toodet on valesti kasutatud.
 6. Probleemide  tekkimisel tuleb võtta ühendust meie klienditoega, kirjutades e-mailile (epood@meistrimees.com) või helistada klienditoe numbrile +3725160103