Ehituspood “Meistrimees” alustas tegevust möödunud sajandi lõpus, kui üks ettevõtlik, töid ning tööde teostamiseks vajaminevaid tööriistu ja tarvikuid peensusteni tundev liftimeister alustas Haapsalus väikeses ruumis Ehte tänaval ehituskaupade müümist. Kuna tol ajal ei olnud kellelgi suurt praktikat ja teoreetilist infot tänapäevase kaupluse tööde korraldamise ja kaupade sortimendi koostamise kohta, tuli tal kasutada enese kogemusi ja teadmisi kaupade  valimisel ja ehituskaupluse tööde korraldamisel. Aja jooksul kujunes välja toimiv süsteem, mis töötab edukalt ka meistrimees.com e-poes.

Kaupade sortimendi koostamisel kasutame hinna ja kvaliteedi suhte tasakaalu põhimõtteid. Meistrimees.com e-poest võib leida erinevatesse hinnaklassidesse kuuluvaid tooteid, aga ühiseks omaduseks on neil kõigil – parim hinna ja kvaliteedi suhe.

Meie eesmärk on teha klientidele ostmine lihtsaks, pakkudes hoolikalt valitud kaupa parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Meie missioon on olla arvestatav partner töövahendite ostmisel.

2009. aasta kevadel avasime “meistrimees.com” e-poe, mida arendame pidevalt edasi, nii tehniliste kui logistiliste lahenduste poolest, et muuta vajamineva kauba ostmine kiiremaks, mugavamaks, lihtsamaks ja soodsamaks ning kaupade tarneajad lühemaks.

Lugupidamisega Iisibii OÜ